Vārti

Sekciju garāžas vārti ir vispopulārākais risinājums Eiropā nosegt garāžas durvju ailes. Šīs durvis atšķirās ar siltuma vadītspējas kvalitāti, drošību ekspluatācijā un vietas ekonomiju garāžas priekšā. Vārtus var automatizēt, ka arī iebūvēt vārtiņus un lodziņus.

Rūpnieciskie sekciju garāžas vārti atšķirās ar lielāku izmantošanas intensitāti, tāpēc šādu vārtu tehniskajām iespējām ir jābūt augstākām.

Veramie un bīdāmie vārti tiek piedāvāti ar dažādas pakāpes metāla apstrādi, krāsojuma veidu, pildījumu un automatizāciju, atkarībā no klienta vēlmēm un izmantošanas intensitātes.

Piedāvājam ātrgaitas vārtus iekštelpām, ar maksimālo izmēru 4000*4000 mm, izmantošanai ārpus telpām – 5000*5000 mm, saldētavām (līdz -30°C) – 4500 mm.

PVC aizkari samazina siltuma zudumus telpās, kā arī aizsargā no putekļiem un trokšņiem.

Uzņēmums „ALKEA” piedāvā vienvirus un divvirus bīdāmos, kā arī paceļamos ugunsdrošos vārtus ar ugunsizturības robežu EI 30, EI 60, EI 120.

Ugunsdrošie aizkari paredzēti sadalīt telpu sekcijās un nepieļaut ugunsgrēka izplatīšanos visā ēkā, tādējādi aizsargājot cilvēkus un materiālās vērtības no uguns un dūmu iedarbības.