Aizsargžalūzijas no Alkea – un Jūsu mājoklis ir pilnīgā drošībā

Šobrīd aizsargžalūzijas ir kļuvušas par neaizvietojamu atribūtu daudzās dzīvojamās un administratīvās ēkās. Ruļļu restes tiek pieprasītas aizvien vairāk, jo tās izpilda gan aizsargfunkcijas, gan estētiskās funkcijas. Pat, ja Jūs uzstādīsiet drošas durvis, māja vai dzīvoklis nebūs pilnīgā drošībā bez logu aizsardzības. Labākais līdzeklis pret ļaundaru iekļūšanu caur logu ir aizsargžalūzijas.

Ja Jūs nolēmāt iegādāties aizsargžalūzijas vai arī nepieciešama balkonu iestiklošana, nāciet uz mūsu kompāniju, un mēs noteikti palīdzēsim. Mēs zinām, cik svarīgi ir kvalitatīvi un ātri uzstādīt aizsargžalūzijas, tāpēc cenšamies šādu darbu veikt operatīvi, kvalitatīvi un ne pārāk dārgi. Daudzi klienti izvēlās tieši kompāniju Alkea.

Galvenās priekšrocības, ko dod aizsargžalūzijas:

  • Droša aizsardzība pret sauli, kuras iespaidā var mainīties mēbeļu krāsojums, vai arī pret nokrišņiem: krusu, lietu, sniegu un vēja brāzmām.
  • Laba aizsardzība pret ielaušanos. Alumīnija ruļļu restes izgatavotas tādas konstrukcijas veidā, lai neviens nevarētu ielauzties mājā no ārpuses.
  • Teicama aizsardzība pret trokšņiem ārpusē.
  • Labākā aizsardzība pret svešām acīm.
  • Pretvandālisma iespējas.
  • Slāpē ielas trokšņus.
  • Būtiska līdzekļu ekonomija. Aizsargžalūzijas izmaksās ne pārāk dārgi, turklāt, tās vēl arī ir energotaupības līdzeklis, kurš jebkurā laikā dod iespēju uzturēt optimālu temperatūru un samazināt izdevumus par kondicionēšanu un apkuri.
  • Estētiskais ārējais izskats.

Ja Jūs interesē, kā uzstādīt aizsargžalūzijas vai balkonu iestiklošana, kompānija Alkea piedāvā savus pakalpojumus. Mēs jau diezgan sen strādājam šajā jomā, tāpēc mums ir gan atbilstošas zināšanas, gan pieredze. Pie mums var izvēlēties dažādu izmēru, formu, krāsu aizsargžalūzijas. Protams, katrs no šiem faktoriem iespaidos cenu un darbības principu. Taču, mēs noteikti varam garantēt izstrādājumu un pakalpojumu augsto kvalitāti. Turklāt, mēs vienmēr palīdzēsim izvēlēties žalūzijas.

Uzstādot aizsargžalūzijas var ne tikai nodrošināt savu mājokli vai biroju pret svešu personu iekļūšanu tajos, bet arī padarīt tos skaistākus, jo ruļļu restes izskatās pievilcīgi. Mēs izdarīsim visu nepieciešamo, lai iegūtais rezultāts Jūs patīkami priecētu.